Członkowie wspierający

1 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych “USKOM” Sp. z o.o., ul. Elektryczna 9, 67 – 120 Kożuchów
2 Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., ul. Konstruktorów 2, 67 – 100 Nowa Sól
3 Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., ul. Chrobrego 3, 67 – 300 Szprotawa
4 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych “Komunalni” Sp. z o.o., ul. Poznańska 8, 66 – 520 Dobiegniew
5 Lubskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., ul. Paderewskiego 20, 68 – 300 Lubsko
6 Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o., ul. Dąbrowskiego 10, 66 – 010 Nowogród Bobrzański
7 Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., ul. Zjednoczenia 110, 65 – 120 Zielona Góra
8 Żagańskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., ul. B. Chrobrego 44, 68 – 100 Żagań
9 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Kosynierów Gdańskich 47, 66 – 400 Gorzów Wlkp.
10 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Chrobrego 5, 66 – 440 Skwierzyna
11 Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o., ul. Kosynierów Mierosławskich 1, 66 – 460 Witnica
12 Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Wodociągowo – Kanalizacyjne, ul. Wiejska 23, 66 – 600 Krosno Odrzańskie
13 Międzyrzeckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Święty Wojciech 46, 66 – 300 Międzyrzecz
14 Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o., ul. Śląska 36, 66 – 620 Gubin
15 Zakład Gospodarki Komunalnej, ul. Młuńska 15, 67 – 113 Bytom Odrzański
16 WOKAMID Sp. z o.o., ul. Dworcowa 8, 66 – 340 Przytoczna
17 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o., ul. Długa 1, 67 – 410 Sława
18 Przedsiębiorstwo Wodno – Kanalizacyjne “EKO” Sp. z o.o., ul. Mickiewicza 79, 69 – 110 Rzepin
19 Zakład Usług wodno – Ściekowych Sp. z o.o., ul. Krótka 9, 69 – 100 Słubice
20 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Bohaterów Getta 9-11, 68 – 200 Żary
21 Sulechowskie Przedsiębiorstwo Komunalne “Supekom” Sp. z o.o., ul. Poznńska 18, 66 – 100 Sulechów
22 Samorządowy Zakład Budżetowy, ul. Cmentarna 3, 67 – 112 Siedlisko
23 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., ul. Gorzowska 15, 66 – 500 Strzelce Krajeńskie
24 “POMAK” Sp. z o.o., ul. Składowa 2, 66 – 016 Czerwieńsk
25 Pojazdy Komunalne Tymborowscy Sp. z o.o., ul. Posłowicka 215, 25 – 145 Kielce
26 Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego WOD-BUD Sp. z o.o., Sp. k., Mazańcowice 57, 43 – 391 Mazańcowice
27 STEIZEUG – KERAMO Sp. z o.o., ul. Karola Marki 20, 41 – 940 Piekary Śląskie
28 Kancelaria Radców Prawnych Zygmunt Jerzmanowski i Wspólnicy Sp. k., ul. Mickiewicza 14, 60 – 834 Poznań
29 Lifton Polska, ul. Knurowska 16, 41 – 800 Zabrze
30 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sulęcinie Sp. z o.o., ul. Daszyńskiego 58, 69 – 200 Sulęcin
31 PIBU “SZPAKOWSKI” Sp. z o.o., ul. J. Pawła II 33, 66 – 100 Sulechów
32 P.H.U. “METERING” Anna Moder, ul. Parkowa 1, 98 – 113 Buczek
33 PPHU “GROWO” Tomasz Wierciński, ul. Świerczewskiego 28, 66 – 200 Świebodzin
34 “UNISOFT” Sp. z o.o., ul. Pułaskiego 8, 81 – 368 Gdynia
35 Spółka Wodno – Ściekowa “Złota Struga”, ul. Żurawia 19, 68 – 200 Żary
36 Pronal Smart Metering, ul. Tyniecka 47, 71 – 019 Szczecin
37 PGKiM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. I Brygady 21A, 66 – 530 Drezdenko
38 Samorządowy Zakład Usług Komunalnych w Zbąszynku, ul. PCK 2, 66 – 210 Zbąszynek
39 ZWKiUK Sp. z o.o. w Świebodzinie, ul. Młyńska 37, 66 – 200 Świebodzin
40 Zakład Regeneracji Wodomierzy Władysław Grygorcewicz, ul. Zachodnia 23, 66 – 200 Świebodzin
41 Zakład Gospodarki Komunalnej, ul. 1 Maja 12/4, 69 – 100 Górzyca
42 Firma Handlowa “BOSS Computers” Andrzej Szymański, ul. Wrocławska 37a/01, 30 – 011 Kraków
43 Fabryka Armatury “JAFAR” SA, ul. Kadyiego 12, 38 – 200 Jasło
44 “AQUA – Grupa SBS” Sp. z o.o., ul. M. Skłodowskiej Curie 25, 65 – 124 Zielona Góra
45 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubsku Sp. z o.o., ul. Wrocławska 3, 68 – 300 Lubsko
46 HYDRO-PARTNER Sp. z o.o., ul. Gronowska 4a, 64 – 100 Leszno
47 ZLOTE RUNO Sp. z o.o., ul. Koszykowa 59/2, 00 – 660 Warszawa
48 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., ul. Parkowa 1C, 66 – 132 Trzebiechów,
49 Gmina Iłowa Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Żeromskiego 25, 68 – 120 Iłowa
50 “POMPAX” Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 7A, Kłoda 64 – 130 Rydzyna, NIP 697-001-80-38
51 Gmina Świdnica Zakład Usług Komunalnych, ul. Długa 25, 66 – 008 Świdnica,
52 “AIUT” Sp. z o.o., ul. Wyczółkowskiego 113, 44 – 109 Gliwice
53 CONS CONTROL SYSTEM Marcin Kupiec, ul. Klonowa 3, 66 – 016 Czerwieńsk
54 Zakład Usług Komunalnych Cybinka Sp. z o.o., ul. Białkowska 2c, 69 – 108 Cybinka,
55 Samorządowy Zakład Budżetowy, ul. Świebodzińska 103, 66 – 218 Lubrza
56 “EKOFINN-POL” sp. z o.o., ul. Leśna 12, 80 – 297 Banino
57 KartGIS Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 81, 02 – 001 Warszawa
58 Samorządowy Zakład Komunalny w Niegosławicach, 67 – 312 Niegosławice
59 Muller Polska Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 18, 41 – 945 Piekary Śląskie
60 Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Torzymiu, ul. Świebodzińska 12, 66 – 235 Torzym
61 Fabryka Armatury HAWLE Spółka z o.o., ul. Piaskowa 9, 62 – 028 Koziegłowy
62 Hydro – Vacuum S.A., ul. Droga Jeziorna 8, 86 – 303 Grudziądz
63 Dr Krystian Ziemski and Partners Kancelaria Prawna Sp. k., ul. Strusia 10, 60 – 711 Poznań
64 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe “HYDRO”, ul. Dekoracyjna 1, 65 – 155 Zielona Góra
65 Perceptus Sp. z o.o., ul. Drzewna 30/2A, 65 – 140 Zielona Góra
66 Zakład Płukania i Dezynfekcji Urządzeń “AQUACLEAR”, ul. Królowej Jadwigi 24, 67 – 100 Nowa Sól
67 Dobrowolski Sp. z o.o., ul. Obrońców Warszawy 26A, 67 – 400 Wschowa
68 Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o., ul. Daszyńskiego 10, 67 – 400 Wschowa